Kalendarz spotkań 2018

 

XXV OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA FZŚ NA JASNĄ GÓRĘ
20–21 lipca: piątek, g. 21.00 – Apel Jasnogórski i nocne czuwanie,

                 sobota – zgodnie z planem Rady Narodowej

 

PIELGRZYMOWANIE DO PATRONA FZŚ – ŚW. LUDWIKA KRÓLA, 
BAZYLIKA FRANCISZKANÓW W KATOWICACH-PANEWNIKACH

21.05, poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła

11.00 liturgia godzin; adoracja;

12.00 Msza św.,

13.15 dróżki różańcowe; spotkanie braterskie w domu parafialnym 

2.08, czwartek – święto MB Anielskiej, odpust Porcjunkuli

11.00 liturgia godzin;

12.00 Msza św.,

13.15 dróżki różańcowe;

spotkanie braterskie w domu parafialnym

4.10, czwartek – uroczystość św. Franciszka z Asyżu

11.00 liturgia godzin; Godzinki ku czci św. Franciszka,

12.00 Msza św.,

13.15 dróżki różańcowe; spotkanie braterskie w domu parafialnym
27.12, czwartek – adoracja Bożej Dzieciny

11.00 adoracja,

12.00 Msza św., po niej spotkanie opłatkowe w domu parafialnym)

 

KAPITUŁA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZA – 21 kwietnia

 

SPOTKANIA RADY REGIONALNEJ (2. sobota miesiąca)

13.01 – 9.30 Msza św., 10.30 spotkanie 
10.02 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie 
10.03 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie 
14.04 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie

12.05 – 9.30 Msza św., 10.30 spotkanie 
09.06 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie 
14.07 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie 
11.08 – Tychy, św. Franciszka i św. Klary (8.30 Msza św., 10.00 spotkanie)
08.09 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie
13.10 – 9.30 Msza św., 10.30 spotkanie
10.11 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie 
08.12 – 9.00 Msza św., 10.00 spotkanie

 

DNI SKUPIENIA

17.03, g. 10.00 Kostuchna, Trójcy Przenajświętszej

24.03, g. 10.00 Imielin, MB Szkaplerznej  

28.04, g. 10.00 Będzin-Grodziec  
26.05, g. 10.00 Będzin-Grodziec

13.06, g. 8.30 – ku czci św. Antoniego, Tychy, św. Franciszka i św. Klary 

26.06, g. 15.30 Sosnowiec, przy grobie Marcjanny Grzanki

07.07, g. 10.00 Piekary Śl., bazylika Imienia NMP i św. Bartłomieja Apostoła

11.08, g. 8.30 Tychy, św. Franciszka i św. Klary

25.08, g. 10.00 Będzin-Grodziec

15.09, g. 10.00 Kostuchna, Trójcy Przenajświętszej

22.09, g. 9.00 Pszczyna, Wszystkich Świętych

29.09, g. 10.00 Będzin-Grodziec

15.12, g. 10.00 Tychy, Marii Magdaleny

 

SPOTKANIA U MB FATIMSKIEJ 
19.05, g. 10.00 – Turza Śl. 
19.05, g. 11.00 – Sosnowiec-Zagórze 
 

NOCE POKUTY DLA FZŚ

02.02, g. 21–5.00 Sosnowiec, Nawiedzenia NMP

08.06, g. 21.00–5.00 Będzin, Świętej Trójcy

21.09, g. 21.00–5.00 Czeladź, Świętych Archaniołów
29/30.09, g. 20.00–2.00 Turza Śl., MB Fatimskiej (dla 5 regionów FZŚ)

REKOLEKCJE

Panewniki – Siostry Służebniczki (tel. 32 252 54 93)

15–18 stycznia 2018

12–15 marca 2018

26–29 listopada 2018

(rozpoczęcie o 18.00, zakończenie o 13.00)

Cieszyn – Franciszkański Dom Rekolekcyjny 
(tel. 33 852 43 57) terminy do uzgodnienia

Kokoszyce (tel. 32 456 14 97) terminy: patrz Region Rybnicki
Będzin-Grodziec: 29 czerwca–1 lipca, rozpoczęcie g. 17.00

 

SZKOLENIA FORMACYJNE

dla przełożonych:

17.02 – Panewniki

24.02 – Pszczyna

03.03 – Chorzów-Klimzowiec
 

dla mistrzów formacji:

06.10 – Panewniki

20.10 – Imielin

27.10 – Chorzów-Klimzowiec

Każde szkolenie rozpoczyna się Mszą św. o 9.00.